Ezgi Mola takipçisinden gelen mesajı paylaştı! ‘Yay burcuna sekiz gün kaldı, dayan’

Yaklaşık dört yıldır aşk yaşayan Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı, 8 Mayıs’ta evlenmişti. Mola’nın nikâh şahidi meslektaşı ve yakın arkadaşı Enis Arıkan, Aksakallı’nın şahidi ise eski futbolcu Sinan Engin olmuştu.

Ezgi Mola, yakın çevresinin katıldığı sade bir törenle dünyaevine girmesinden günler sonra bebek beklediğini duyurmuştu. Ünlü çift, yakın arkadaşları Enis Arıkan’ın İzmir Alaçatı’da düzenlediği bir partiyle erkek bebek beklediklerini de açıklamıştı.

“EZGİ HEP ERKEK DİYORDU”

Mutlu gününde Mola, “Bizim için cinsiyet o kadar önemli değil. Sağlıklı gelsin yeter, çok şükür her şey yolunda da gidiyor. Bizde bir anı olsun” demişti. Aksaklı da, “Şimdiye kadar hep kız tahmin ettim. Ezgi de hep erkek diyordu. Bizim için sağlıklı gelsin yeter” diye konuşmuştu.

TAKİPÇİSİNDEN GELEN MESAJI PAYLAŞTI

İlk kez anne olmak için gün sayan 40 yaşındaki Ezgi Mola, 6.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir takipçisinin attığı mesajı paylaştı.

Takipçisi, her an doğuma girme ihtimali olan Mola’ya, “Yay burcuna sekiz gün kaldı, dayan bacım. 23 Kasım eşimin doğum günü, dayan az kaldı” diye yazdı.

“ÇOK TATLISINIZ”

Mola’nın kalp emojisi ekleyerek, “Çok tatlısınız ya” notuyla yayınladığı bu mesaj, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx