Barış Alper Yılmaz’dan Mbappe ve Ronaldo açıklaması!

2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu 7. maçında Letonya ile Konya’da karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı’nda Barış Alper Yılmaz, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Hırvatistan maçının zor bir maç olduğunu ifade eden Barış Alper Yılmaz, “Önemli olan yenmekti. Evet ben gol attım ama ondan öncesi sonuç olarak yenebilmek. Takım arkadaşlarımın verdiği reaksiyon çok önemliydi. Mevki olarak nerede oynadığım çok önemli değil açıkçası. Hocam bana nerede şans veriyorsa elimden geldiğince takımıma faydalı olmak istiyorum” dedi.

“Lider olarak devam etmek istiyoruz”

Yarınki Letonya maçını yenmek istediklerini aktaran Yılmaz, “Yenip, lider olarak devam etmek istiyoruz. Tabii ki hedeflerim var. Önceliğim milli takımla yarınki maça odaklıyız. İnşallah yeneriz. Bizim kendi oyunumuzu oynadığımızda yenemeyeceğimiz bir takım yok. Bu jenerasyon gerçekten çok yetenekli bir jenerasyon. Sadece milletimiz bize güvensin. Biz de inşallah Avrupa Şampiyonası’na katılacağız” diye konuştu.

“Ronaldo’yu çok beğeniyorum”

Başarılı futbolcu Mbappe ile ilgili sorulan bir soruya ise “Mbappe’ye benzetilmek çok güzel ama Cristiano Ronaldo’yu çok beğeniyorum ve onu izlemeyi seviyorum.” şeklinde cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx