Yalova Üniversitesi en az lise mezunu işçi alımı! Son müracaat ne vakit sona eriyor?

Yalova Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü unsurunun (B) fıkrası uyarınca 30 kontratlı işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS puan sıralaması temel alarak görevlendirme yapacağını açıklayan üniversite, tekrar ardından en az lise ve dengi okullardan mezun olma koşulu arıyor. Yayınlanan ilanda ise alım yapılacak takımlar, tarihler ve kaideleri ayrıntıları ile paylaşıldı.

Müracaatlar Ne Vakit Bitecek?

Yalova Üniversitesi kontratlı işçi alımı 27 Nisan 2022 tarihinde başlayıp 11 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek. 

Adaylar Merkez Yerleşkesi Çınarcık yolu üstü 77100 YALOVA adresinde yer alan Yalova Üniversitesi İşçi Daire Başkanlığı’na Şahsen yahut posta ile müracaatlarını çarçabuk tamamlayabilecek. 

Müracaat Kaideleri Neler?

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci hususunda belirtilen kuralları taşıyor olmak.

2. 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

3. 2020 KPSS imtihanından lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için ise KPSSP94 puan çeşitlerinde kâfi puana sahip olmak.

4. Tüm adayların misyonunu yapmasında zihinsel ve fizikî bir pürüzü bulunmamak

Gerekli Dokümanlar Neler?

1. Eksiksiz doldurulmuş Müracaat Dilekçesi, (https://personel.yalova.edu.tr/tr/Page/Icerik/4-b-dilekce-formu adresinden temin edilecektir.)

2. Eksiksiz doldurulmuş Müracaat Formu, (https://personel.yalova.edu.tr/tr/Page/Icerik/4-b-basvuru-formu adresinden temin edilecektir.)

3. 2020 KPSS Sonuç Evrakı,

4. 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır.)

5. İsimli Sicil Dokümanı, (e-Devletten alınan kare kodlu yada ıslak imzalı dokümanlar kabul edilir.)

6. Deneyim istenilen konumlar için unvanına uygun SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi yahut özel kuruluşlardan alınmış iş tecrübe evrakı (Islak imzalı olarak müracaat formuna eklenecektir. SGK Hizmet dökümünde e-Devletten alınan dokümanlar kabul edilecektir.)

7. Çalıştığı kurumdan ıslak imzalı doküman alan şahıslar çalıştıkları süreyi SGK Hizmet dökümü ile belgelendirmek zorundadır.

8. Sertifika istenilen durumlar için ilgili dokümanın aslı yahut onaylı sureti,

9. Askerlik Durum Dokümanı (e-Devletten alınan kare kodlu ya da ıslak imzalı dokümanlar kabul edilir.)

10. Nüfus Cüzdan Sureti, (e-Devletten alınan kare kodlu, ıslak imzalı dokümanlar yahut nüfus cüzdanı fotokopisi kabul edilir.)

11. Diploma yahut Mezun Dokümanı, (e-Devletten alınan kare kodlu ya da ıslak imzalı evraklar kabul edilir.)

12. Dayanak çalışanı (Şoför) 2022/9 nolu ilan için en az E yahut D sınıfı şoför dokümanı,

RESMİ İLAN METNİ

Related Posts

Kuraklıkla ortaya çıktı, mermerle etrafı çevrildi! ‘Burada babam ile annem yatıyor’

Sivas’ın Hafik ilçesine uzaklığı 12 kilometre olan Pusat-Özen barajı 2009 yılında su tutmaya başlayınca Maden-Alanyurt ve Pusat köyleri sular …

Nijerya’da tekne alabora oldu: 14 kişi öldü

Guma Bölge Yetkilisi Michael Uba, lokal gazeteye yaptığı açıklamada, Benue eyaletine bağlı Fada köyündeki pazardan dönenleri taşıyan teknenin …

Hatayspor, Volkan Demirel ile çalışmalarına başladı

Spor Toto Süper Lig’de 1 puan ile sonuncu sırada yer alan Hatayspor, yeni teknik direktörü Volkan Demirel ile Osman Çalgın Tesisleri’nde …

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye’ye döndü

Birleşmiş Milletler 77. Genel Heyeti temaslarının akabinde Türkiye’ye dönen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Atatürk Havalimanı’nda Cumhurbaşkanı …

AKP’li Özhaseki: Bazen sanki FETÖ, AK Parti ile güçlenmiş gibi anlatıyorlar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki İskenderun İlçe Başkanlığına giderek burada partililerle görüştü. Partililere seslenen Özhaseki …

İsrail, Ankara’ya büyükelçi atadı

İsrail Dışişleri Bakanlığı, Ankara Büyükelçisi olarak Irit Lillian’ı atadı. Türkiye ile İsrail arasındaki ilişkileri normalleştirme adımlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.