Xiaomi kullanıcılarına teşekkür etti

Çin’deki En İyi 50 Küresel Marka Listesine bakıldığında, listenin birincil üçünde bulunan Alibaba, ByteDance ve Huawei’nin derhal arkasından dördüncü sırada yer aldı. Xiaomi, bütün dünyayı etkileyen koronavirüs salgınının etkisiyle Çinli markaların dinç çoğalma gösterdiğini resmen sözlerine ekledi. Şirket hem bu başarıyı elde etmesine yardımcı oldukları için dünya çapındaki kullanıcılarına teşekkür etti.

Ilave olarak, Çinli alıcı elektroniği üreticisi, herkes için daha iyi teknolojik deneyimler yaratmaya ve gelecekte daha da gelişmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi. Şirket, son listenin yanı sıra Fortune 500 Global markalar listesinde de internet ve perakende tabanlı şirketler kategorisinde yer almıştı. Bu listede Xiaomi, Amazon, Alphabet, Facebook, JD.com, Tencent ve Alibaba gibi diğer en iyi teknoloji devleri aralarında yer aldı. Doğrusu dikkate değerinde olan Avrupa ve ABD pazarında zeki telefon sektöründe dışlanan Huawei’nin üçüncü sırada yer alması oldu diyebiliriz.

İlginç bir şekilde, son pazar analizi, şirketin sağlam meslek stratejisinin ve bereketli meslek modelinin, dağıtılmış pazarları ve ekonomileri etkileyen küresel salgına rağmen geçen sene konumunu güçlendirmesine tezgâhtar olduğunu ortaya koydu. Xiaomi Grubu, sadece herhangi bir olumsuz etkiye direnmekle kalmayıp, bununla beraber gelecekteki gelişim için uzun vadeli bir stratejik temel atma yeteneğine de sahipti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir