Perde satın almak için en doğru adres perdesiparisi.com

Bugün, internet yalnızca irtibat arabulucu olarak kullanılmamaktadır. Hayatımızın her sahasında internet ve ona tabi artan uygulamalar gelişmektedir. Alışveriş de bunlardan bir tanesidir. Bilhassa perde gibi konut dokuma alışverişlerinde, interneti kullanmak büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Online Perde Siparişi Nasıl Verilir?

Perde, evin tüm havasını değiştiren en manâlı konut tekstil ürünüdür. böylece özgür almak, kaliteli kumaşların olduğu, renk kartelinin geniş tutulduğu bir perde mağazasından seçim yapmak önemlidir. Perdesiparisi.com gibi yıllarını perde üreterek geçiren firmalar, bu konularda hassastır. Dolayısıyla keza alıcının ricası doğrultusunda özel dikim yapılabilmekte ayrıca de hazırlanmış perde satışı sağlanmaktadır.

Online perde siparişi vermekte en fazla sorulan soru, perde ölçüsü nasıl alınır sorusudur. Oysaki ölçü edinmek, perde siparişi vermenin en eğlenceli kısmıdır. Ayrıca ölçü elde etmek istemeyen ya da daha önce aldığı perdeden hoşnut olanlar için hazır perdeler de bulunmaktadır. böylece online sipariş konusunda birincil dikkat edilmesi gereken konu perdenin hazır mı özel dikim mi olmasıdır.

Özel Dikim ve Hazırlanmış Perde Arasındaki Farklar Nelerdir?

Özel dikim perdelerde ölçü, müşteri göre alınır. Perde ölçüsü almanın sizin zevkinizden başka bir kıstası yoktur. Örneğin evinizde hayvan dostlarınız yaşıyorsa perde ölçünüzü kısa veya yerden bir parmak yukarıda alabilirsiniz; evin tavanı yüksekse yere değin düşen perdeleri seçim edebilirsiniz, ev dekorasyonunuza tarafından sadece pencereyi kapatan perde modellerine özel ölçüler oluşturabilirsiniz.

Hazır perdeler, daha evvelden dikilmiş, uzunluk ve en bakımından en düşük özel dikim kadar farklı alanlara yönlendirilmiş olan perde türleridir. Hem kumaş perdeler yanına zebra, stor, çiftli stor, jaluzi perde modelleri de bulunmaktadır. Bu perdeler, hazır olsa da en ve boyunun alıcı göre belirlendiği ev tekstil ürünleridir.

Perdello’nun sanal mağazası olan perdesiparisi.com içerisinde “Perde Ölçüsü Nasıl Alınır” sorusunun cevabı enine boyuna verilmektedir. Keza zebra, stor gibi modern perde çeşitleri hem de hazır perdeler için alınması gereken ölçülerde yol göstericidir.

Online Perde Siparişi Alırken Nelere Uyarı Etmeliyiz?

Yalnızca perde siparişi değil internet üzerinden yapılan tüm alışverişlerde güven unsuru önemlidir. Köklü bir firmadan sipariş belirlemek, böylece seçim edilmektedir. Perde için de durum farklı değildir.

Online perde satın edinmek denilince akla gelen birincil adres perdesiparisi.com’dur. 1973 yılından bugüne kadar gelen konut tekstil mağazası, üstün ve kaliteli hizmet misyonunu devam ettirmektedir. Gerek olağan perde lüzum modern perde de sektörde lider olan Perdello, zamanında teslimat ile alıcılardan olumlu yorumlar almaktadır. Online perde siparişi konusunda sektörde lider olan işyeri, bu liderliğini gözetmek için alıcı memnuniyeti ilkesinden ödün vermemektedir.

Nitelikli ürün, iyi hizmet ve herif memnuniyetini prensip edinen Perde Siparişi.com, başta ülkemiz almak üzere, yurt açık havada Avrupa, Amerika ve Ortadoğu’da 27 ülkeye ücretsiz kargo imkanıyla, çabuk teslimat yapmaktadır.

Türkiye’de konut tekstili dikeyindeki dijital şirketlere ilginin yüksek olduğu bugünlerde Avrupa’nın önde gelen yatırım fonlarından bir her birine geçtiğimiz ağustos ayında Perdello’yla yatırım görüşmelerine başladı. Görüşmeleri sürekli yatırımın detaylarını Perdello veya yatırım fonu yetkililerinden devlete ait açıklama geldiğinde mutlaka paylaşacağız ve gelişmeleri takip edeceğiz.

*İlandır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir