iQOO yeni kulaklığını piyasaya sürecek

Vivo’nun alt markası iQOO’nun yakın zamanda iQOO TWS Air Pro’yu piyasaya sürecek.

iQOO TWS Air Pro, yüksek kaliteli ses sunmak için 14,2 mm sürücü birimleriyle donatılmış yarı kulak içi bir tasarıma sahip. Kulaklık, ses deneyimini daha da geliştirmek için 3D Panoramik Ses ve DeepX 2.0 Stereo efekt teknolojisiyle kullanıcıların karşısına olacak.

Bağlantı özellikleri açısından, iQOO TWS Air Pro, Bluetooth v5.3’ü destekleyen cihazlarla sorunsuz eşleştirme için AAC/SBC kodu desteği mevcut. Üç mikrofon ve uyarlanabilir aktif gürültü engelleme (ANC) sayesinde kullanıcılar, gürültülü ortamlarda bile net ve sürükleyici bir ses kalitesi elde edebilme imkanına sahip olacak. Ayrıca, kulaklıklar gecikmesiz bir oyun deneyimi sağlamak için etkileyici bir ultra düşük gecikme süresi olan 88 ms’lik bir oyun moduna sahip.

Çift Mikrofonlu AI Arama Azaltma özelliği, gelişmiş arama kalitesi sağlarken, ikili bağlantı desteği ve Kulakiçi Kulaklıklarımı Bul işlevi ek bir konfor vaat ediyor. Kulaklıklar, her bir kulaklıkta 29 mAh pil ve 420 mAh şarj kutusuyla birlikte gelir ve toplamda 30 saate kadar pil ömrü sunacak. Ayrıca, iQOO TWS Air Pro hızlı ve sorunsuz şarj için Type-C hızlı şarjı destekleyerek kullanıcılara pratik bir şarj imkanı sunacak. Dayanıklılık açısından, kulaklıklar günlük kullanımda güvenilir koruma sağlamak için suya ve toza dayanıklılık için IP54 derecesine sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir