İmamoğlu’nun ziyaret ettiği muhtara, belediye başkanından tehdit: Elimde kalırsın

Ekrem İmamoğlu bir süre önce Bahçelievler ilçesi Şirinevler Mahallesi Muhtarı İbrahim Güzel’i ziyaret edip fotoğraf çektirdi.

Bu ziyaretin ardından harekete geçen AKP Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, yanındaki görevliler ile birlikte, ilçe belediyesine ait parkta bulunan Şirinevler Mahallesi Muhtarlığı’na geldi.

Sözcü’de yer alan haberde, Bahadır, Muhtar Güzel’den burayı hemen boşaltmasını istedi. Muhtar Güzel’in kendisine tebligat gönderilmesini istemesi üzerine aralarında sözlü tartışma yaşandı.

“ÇOK CAHİLSİN”

Muhtarlık görevlisinin cep telefonuyla kaydettiği görüntülerde Bahadır’ın Muhtar Güzel’e “Çok cahilsin, çok basitsin” dediği yer aldı. Güzel de bunun üzerine “Aynı şekilde size iade ediyorum” dedi.

Tartışmanın devamında Başkan Bahadır’ın Muhtar Güzel’e “Sana bir şey söyleyeyim mi? Elimde kalırsın” dediği de görüntüdeki ses kaydında yer aldı.
Bu olayın ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Ekrem İmamoğlu’nu ağırlayan Bahçelievler ilçesi Şirinevler Mahalle Muhtarı İbrahim Güzel’in başına gelmeyen kalmadı. AK Partili Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır tarafından muhtarlık merkezi kapatılan Muhtar İbrahim Güzel, tehdit edildi” denildi.

Odatv.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*