GTA 6 haritası Miami detayıyla şaşırttı

Oyun dünyası şu sıralar son derece heyecanlı. Cyberpunk 2077 gibi oyunlara ilave olarak fazla daha farklı oyunlarla karşılaşmak muhtemel. Diğer Taraftan tamamı yeni çıkanlardan oluşuyor ve kullanıcıların uzun süredir bekledikleri aralarında yer alıyor. Her ne dek birçok yeni oyun ortaya çıksa bile yine de GTA 6 kafa karıştırmaya devam ediyor.

Bir Takım sızıntılara tarafından bu oyunun çıkması oldukça yakın. İşin açık konuşmak gerekirse birçok birey bu oyun ile ilgili çıkış tarihi noktasında ümidini kesmişti. Acilen ise oyunla ilgili bir harita bile ortaya çıktı. Bu haritaya tarafından oyunun bir bölümü Vice City içerisinde geçecek.

Birçok birey bu oyunda öbür bir haritanın kullanılmasını bekliyordu. Ama Rockstar Games herkesi şaşırtarak garip bir harita ortaya çıkardı. Bu haritanın önceki GTA oyunları ile aynı olması bekleniyor. Ancak yeni haritada ekstradan diğer alanlar yer alacak.

Miami bu oyun için vazgeçilmez alanlardan bir adam başına. Oyuncular ağaç ve yeşilliklerle çizgili olan bu haritayı oldukça beğeniyor. Eğer son dakika sürprizi yapılmazsa oyun içerisinde böyle bir harita yer alması bekleniyor. Kimi oyuncular durumdan memnun olurken bazıları ise yeni bir harita bekliyor.

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili 2022 işaret ediliyor fakat gerçi her an sürpriz yapılabilir. Bilhassa haritanın deha emin olması oyunun son derece yakın olduğunu gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir