Aşkın En Romantik Hali Muhiku’nun Sevgiliye Hediye Koleksiyonunda

Bize böylesine özel duyguyu yaşatan sevgiliye armağan ise minimum hissettiklerimiz ve onun kadar özel olmalı. Aşktan izler taşımalı ve hissettiklerimizi yansıtmalı. Kısacası romantizmle harmanlanmalı, harmanlanmalı oysa partnerimizi en az hissettiklerimiz kadar heyecanlandırsın.

Muhiku’nun sevgiliye armağan koleksiyonu ise aşkın en romantik haliyle planlanmış. Reformcu tavrını sevgiliye hediye koleksiyonunda da sürdüren Muhiku’nun sevgiliye armağan çeşitleri aralarında klişeleşmiş romantik detayları bakmak adeta imkansız. Çünkü Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonunda aşk modern ve minimal çizgilerle her yerde planlanmış.

Muhiku, sevgiliye hediye koleksiyonunu oluştururken hediye kutularının içerisine romantik detayların yanı sıra hayata dair parçalar da ekliyor. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız kupa çeşitlerini aşkla tasarlıyor; dünyanın ayrı bölgelerinden seçtiği çay ve kahve çeşitlerine, lezzetli atıştırmalıklara, hayat alanına şıklık katacak dekorasyon ürünlerine, aksesuarlara ve deneyim kitleri gibi yenilikçi fikirlere hediye kutularında yer veriyor. Hal böyle olunca ortaya özgün bir sevgiliye armağan koleksiyonu çıkıyor.

Siz de Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonuna göz gezdirerek sevgiliniz için en romantik ve en özel hediyeyi seçebilir ve ona bir ömür boyu hatırlayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Mutluluk Garantili 3 Doğum Günü Hediyesi!

Doğum günleri hayatımızın en özel zamanlarından biri. Geride bıraktığımız her bir yaş bizde tatlı hatıralar bırakırken girdiğimiz yeni yaş ruhumuzda ve bedenimizde oluşturacağı değişikliklerin hazırlığına başlar bile. Zamanın solgun almaksızın koşusuna doğru içe isyan etsek de önümüze açılan o yepyeni kapının ruhumuzda yarattığı heyecana kapılmaktan da kendimizi alamayız. 

Bizim için böylesine özel olan bir günde nasıl ki sevdiklerimizi yanımızda görmek istiyorsak sevdiklerimiz de bizi yanlarında görmek ve bizimle sevinçlerini paylaşmak isterler. Onlara bu özel günlerinde birkaç güzel sözün yanında vereceğimiz doğum günü hediyesi çocuklar değin mutlu olmalarına yeter de artar bile.

Muhiku, yaşadığımız en özel anlardan biri olan yaş günleri için benzersiz bir doğum günü hediyesi koleksiyonu oluşturmuş. Koleksiyonun içerisinde farklı konseptlerle tasarlanan farklı alanlara yönlendirilmiş doğum günü hediyesi kutuları mevcut. Bu armağan kutuları içinden eminim fakat sevdiklerinize hitap eden hediye kutusunu anında bulacaksınız. Muhiku’nun sevinç garantili doğum günü hediyesi koleksiyonu içerisindeki 3 armağan kutusu ise dikkatleri derhal üzerlerine çekiyorlar.

İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

Muhiku’nun doğum günü hediyesi koleksiyonu içerisinde uyarı çeken ilk hediye İyi ki Doğdun Armağan Kutusu. Sevdiklerine kuru kuruya bir “iyi ki doğdun!” çağrıda bulunmak istemeyenlerin tercihi olan bu armağan kutusu epeyce renkli ve eğlenceli detaylara sahip.

İyi ancak Doğdun Hediye Kutusu; Godiva’nın sütlü fındıklı çikolatası, El Salvador Veracruz kahvesi, siyah seramik kupa, özel tasarım çorap, parafin jel mum yapma deneyimi ve tebrik kartı olmak üzere altı ayrı ürünün bir araya getirilmesiyle planlanmış.

Yasemin Esintisi Hediye Kutusu

Muhiku’nun doğum günü hediyesi koleksiyonu içerisinde yer alan bir diğer özel hediye ise Yasemin Esintisi Armağan Kutusu. Sevdiklerinizin yüreğinde bahar rüzgarları estirecek bu armağan kutusu birbirinden hoş kokularla ve lezzetlerle harmanlanmış.

Yasemin Esintisi Hediye Kutusu; yasemin aromaterapi mum, yasemin kokulu kolonya, çikolata, Best Age Ever yazılı yaldızlı kupa, yıldız tasarımlı siyah not defteri ve sukulent elde etmek üzere altı öbür ürünün ahenkle harmanlanması ile tasarlanmıştır. İçerisine eklenecek ufak bir hediye notu ile daha da anlamlanacak bu hediye kutusu sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en özel yaş günü hediyelerinden biri.

Best Age Ever Hediye Kutusu

Sevdiklerinize gelmiş geçmiş en iyi yaş günü hediyesini hediye etmek istiyorsanız Muhiku’nun Best Age Ever Hediye Kutusu bütün sizlik! Hem kadına keza de erkeğe hitap edebilecek bu hediye kutusu ile sevdiklerinizi mutlu etmeniz kaçınılmaz.

Best Age Ever Armağan Kutusu; Kenya AA kahvesi, French press, kahveli aromaterapi mum, Best Age Ever yaldızlı kupa ve orman kokulu oda kokusu olmak üzere beş öbür ürünün bir araya getirilmesiyle tasarlanmıştır. Dilerseniz siz de kutu ile ahenkli ürünler içerisiden hediye kutusunun içerisine ürün ilave edebilirsiniz.

Muhiku ile Sevindirmek Çok Kolay!

Sevdiklerimizi sevindirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Kâh en mutlu anlarında mutluluklarını paylaşarak kâh en üzüntülü zamanlarında dertlerine iki taraflı olarak onların neşelerini yerine getirmek ve yüzlerini güldürmek için çabalarız.

Muhiku, reformcu çizgiyle hazırladığı hediye seçenekleri ile sevdiklerimizi mutlu etmemize ve en özel anlarında yanlarında olduğumuzu hissettirmemize yardımcı oluyor. Mutluluk garantili armağan kutuları ile Türkiye’nin bir ucunda bulunan sevdiklerimizle aramızdaki mesafeleri ortadan kaldırarak yüreklerimizi buluşturuyor. Muhiku, son üç yılda lüzum tasarladığı hediye kutuları ile lüzum de sunduğu hizmetle %98,23 önemli bir memnuniyet oranına sahip. Sunduğu hizmetin sonuna kadar ardındaki duran Muhiku, bu anlamda güvenle alışveriş yapabileceğimiz önde gelen bir armağan firması. 

Reformcu armağan kutularını yerinde fiyata, İstanbul içerisinde aynı gün özel kuryeyle teslimat ve bütün Türkiye’ye kargo hizmetlerinden faydalanarak satın olmak isterseniz internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir