Anneler Günü için hediye ne alabilirim? El yapımı Anneler Günü hediyesi fikirleri

Anneler Günü hediyesi seçmekte zorlanan kişiler dönem dönem emek verdiklerini kullanmak için el işi hediyeler de seçim edebiliyorlar. Bu süreçte hazırlayacakları armağan konusunda değişken kalan kişilerse Anneler Günü hediyesi fikirlerinden faydalanıyor. İşte “ne armağan alabilirim” diye düşünenler için bir takım öneriler…

EL YAPIMI ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ FİKİRLERİ 

AYA saksı

Anneler için en değerli kişiler muhakkak evlatları. böylece sizin ellerinizin şeklinden oluşan bir saksı anneniz oldukça değerli olacaktır. Yapımı ise oldukça basit. Zorunlu alçı malzemelerini alarak bunu yapabilirsiniz. Vakti olmayan kişiler ise eldivenin içerisini alçı ile doldurarak kurumaya bırakabilir, alçı donduktan sonra eldivenleri keserek alçının içerisine toprağı koyabilir.

5eb66229c8c37311ec47bea5

Aile tablosu

Covid-19 zarfında en fazla satılan ürünlerden biri de tablo yerine getirmek için kullanılan boya ve sanki malzemeler olmuştu. Ailenizi yansıtan bir tablo hazırlayarak annenize hediye edebilirsiniz.

5eb6623bc8c37311ec47bea9

Şarkılı video montajı

Dijital çağda verilebilecek en basit hediyelerden biri de annenizin ve ailelerinin fotoğraflarından oluşan bir dia aranje etmek olabilir. Fon müziği olarak bu slayta annenizin en sevdiği şarkıyı da ekleyebilirsiniz.

5eb6624dc8c37311ec47beae

Kar spreyli balon odası

Evin bir odasını farklı alanlara yönlendirilmiş renklerde balonlarda süsleyerek herhangi bir alana kar spreyi ile annenizi ne değin sevdiğini anlatan sözler yazabilirsiniz.

5eb6625cc8c37311ec47beb2

ANNELER NE BEKLİYOR?

Her sene mayıs ayının ikinci haftası Anneler Günü olarak kutlanmakta… Peki o özel günde sizce anneler ne bekliyor, çocukları ne yapıyor? Ve uzmanlar ne söylüyor? CNN TÜRK Muhabiri Sema Akbulut ve kameraman Yasin Kamaloğlu, Psikiyatrist Dr. Övünç Okan Demirci’yle konuştu.

Anneler Günü kutlu olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir