AKP’lilerin hedefindeki boksör Arık: Bir AKP’li 15 Temmuz’dan 4 hafta önce bana olacakları anlattı

Arık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Giz gibi sakladım fakat #AKP’de aday adayı olmuş biri #15Temmuz darbesi olmadan 4 hafta önce beni aradı ve olacakları (anlattı), savaşın başlayacağını söyledi. Toplantıları Dortmund’da oldu! Sustum fakat korktuğumdan değil. Kime anlatırım, kim ne yapabilir bana balçık atmadan onu düşündüm.”
 

Her hamlene dikkat et dürüst tarafı seç dedi ben bir kaç güne seni arayacağım

Fakat ben altı gün sonradan ilk derman alman televizyonuna çıktım Ünsal Arık ismi patlama yaptı ve omlar şunu anladı bu çocuk katiyen bizden biri olmaz

Bu mesajı okuyorsan elimdeki kozu biliyorsun https://t.co/IbdQeDdZ8s — Ünsal M. Arık (@UensalArik) March 20, 2021
Ünsal Arık, ardından ikinci bir paylaşım daha yaptı ve görüştüğü kişinin kendisine ‘tarafını seç’ dediğini açıkladı:

“Her hamlene uyarı et dürüst tarafı seç dedi. Ben bir kaç güne seni arayacağım (dedi). Ama ben altı gün daha sonra ilk kere Alman televizyonuna çıktım, Ünsal Arık ismi patlama yaptı ve omlar şunu anladı; ‘bu çocuk asla bizden biri olmaz’. Bu mesajı okuyorsan elimdeki kozu biliyorsun!”

“SİZDE BIÇAK BENDE KALP”

AKP’yi eleştirdiği için daha önce kurşunla tehdit edilen, arabasının lastikleri kesilen ve telefonla tehditler bölge boksör Ünsal Arık, 26 Aralık’ta bıçaklı saldırıya uğradığını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Elinin ve kan bulaşmış kıyafetlerinin fotoğraflarını Twitter hesabından paylaşan Arık, “Hesap günü gelecek. Bu sefer saldırınız daha cesaretliydi bir dahaki sefer önden deneyin. Kahpeliğiniz şaşırtmıyor. Sizde bıçak, bende kalp.” demişti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir